دانلود رایگان افزونه ی آزمون ساز حرفه ای وردپرس WP Quiz Pro

Full Active

کاملا فارسی و رایگان

هیچ چیز به اندازه یک مسابقه خوب کاملاً قابل اشتراک نیست. افزونه آزمون وردپرس به شما اجازه می دهد تا به راحتی آزمونها را بسازید و نتایج نهایی جذاب ، حرفه ای و پویا هستند. بازدیدکنندگان خود را تحت تأثیر قرار دهید ، آنها را مشغول کنید و تعداد زیادی سهام به دست آورید! از همه بهتر ، استفاده از آن آسان و کاملاً رایگان است!

افزونه ی آزمون ساز حرفه ای

نسخه های نمایشی زنده آزمونهای مختلف ارائه شده را بررسی کنید
1. مسابقه شخصیت
2. مسابقه چیزهای بی اهمیت
3. کارت های تلنگر

مسابقه وردپرس

افزونه ی آزمون ساز حرفه ای WP Quiz ساده ترین راه برای ایجاد محتوای ویروسی است که افراد مشتاق به اشتراک گذاری آن هستند. بازدید کنندگان شما می توانند در مسابقه ای که ایجاد می کنید شرکت کنند و این باعث افزایش جذابیت و جهش می شود.

با افزونه ی آزمون ساز حرفه ای WP Quiz می توانید تعداد نامحدودی مسابقه ایجاد کنید و هر مسابقه پاسخگو خواهد بود. بنابراین ، بازدید کنندگان شما می توانند حتی از گوشی های تلفن همراه و همچنین رایانه لوحی آنها شرکت کنند.

ما این افزونه را با توجه به آخرین دستورالعمل های وردپرس ایجاد کرده ایم ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که این پلاگین روی تمام مضامین وردپرس که ممکن است داشته باشید کار خواهد کرد.

افزونه ی آزمون ساز حرفه ای  WP Quiz گزینه های مختلفی برای کمک به ایجاد مسابقه در سبک های مختلف با طرح بندی منحصر به فرد دارد. ایجاد Trivia ، شخصیت یا مسابقه فلیپ یک کار فوق العاده است. هر نوع مسابقه برای کمک به شما در تنظیمات اولیه ، داده های نمایشی خود را دارد. وارد کردن داده های آزمایشی به آسانی کلیک با کلیک بر روی یک دکمه است.

افزونه ی آزمون ساز حرفه ای

 

هر نوع مسابقه گزینه هایی برای افزودن متن ، فیلم یا تصویر دارد. می توانید از هر ترکیبی از این موارد استفاده کنید تا یک کلیک منحصر به فرد ایجاد کنید که بازدیدکنندگان شما فوراً از آن خوششان بیاید. آیا تصویری که می خواهید استفاده کنید متعلق به شما نیست؟ شما فقط باید اعتبار تصویر را اضافه کنید زیرا این گزینه داخلی است و استفاده از آن بسیار آسان است.

اگر سوالات زیادی وجود داشته باشد ، می توانید کل مسابقه را در یک صفحه قرار دهید یا در چندین صفحه وجود دارد. اگر آن سبک را دوست دارید و به زودی پوسته های بیشتری از آن استفاده می کنید ، پوستی سنتی نیز در آن گنجانده شده است.

اگر کاربری بخواهد دوباره در مسابقه شرکت کند ، گزینه راه اندازی مجدد برای   سوالات وجود دارد. دکمه های شبکه های اجتماعی درونی تعبیه شده است تا بازدیدکنندگان بتوانند نتایج مسابقه را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

می توانید مسابقه را فعال کنید تا به طور خودکار به سوالات بعدی بروید. این باعث می شود که بازدیدکنندگان در مدت زمان کوتاهی   سوالات زیادی را پر کنند.

با افزونه ی آزمون ساز حرفه ای WP Quiz می توانید رنگ قلم را به راحتی تغییر دهید. می توانید رنگ زمینه را متناسب با طرح زمینه خود تغییر دهید یا آن را به رنگ روشن داشته باشید تا مسابقه از بقیه مطالب متمایز شود.

یک نوار پیشرفت برای بازدیدکنندگان شما نمایش داده می شود تا به آنها کمک کند از وضعیت مسابقه خود مطلع شوند. می توانید رنگ نوار پیشرفت را تغییر دهید.

برای ایجاد سوالات و مسابقه ، شش جلوه انیمیشن در نظر گرفته ایم. این جلوه های منحصر به فرد به چشم نواز بودن طرح کمک می کند.

با استفاده از کد کوتاه ساخته شده می توانید به صورت دستی مسابقه را درون هر پست دیگری قرار دهید. این گزینه به شما امکان می دهد مسابقه داخل ستون های کناری را نیز نشان دهید.

ویژگی های جالب افزونه آزمون ساز وردپرس

آزمونهای نامحدود اضافه کنید
آزمونهای پاسخگو
با هر قالب WordPress استفاده کنید
Trivia Quiz Type
نوع مسابقه شخصیت
تلنگر نوع آزمون
همراه با نسخه ی نمایشی داده ها
وارد کردن نسخه ی نمایشی با یک کلیک
اضافه کردن تصویر یا فیلم
گزینه ای برای نمایش اعتبار تصویر
طرح بندی تک یا چند صفحه ای
پوست سنتی
گزینه ای برای راه اندازی مجدد سوالات
دکمه های اشتراک اجتماعی
پیمایش خودکار به س Nextال بعدی
تغییر رنگ قلم
تغییر رنگ پس زمینه
تغییر رنگ نوار پیشرفت
6

قیمت


رایگان

🔸 گارانتی کیفیت و سالم بودن فایل ها

🔸 آپدیت رایگان همیشگی محصولات

نسخه :

1.2.9

امتیاز


74
⭐⭐⭐⭐⭐

جزئیات

دانلود رایگان افزونه ی آزمون ساز حرفه ای WP Quiz Pro


تاریخ انتشار :

99/10/06

دسته بندی :

اشتراک


لینک کوتاه

http://godwp.ir/?p=284